Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Aistutė
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
akacija

Prisijungė: 2010 02 01

PranešimasParašytas: 02 Tr. 16,2011 11:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielosios, laikykites is visu jegeliu. Tas gydymo kelias toks baisus ir sunkus, bet Jus tikrai istversite.Kiekvienas mazasis ligoniukas ta praejo, gydyma su komplikacijom , kanciom , skausmais ir ,rodos , nevilties akimirkomis.Bet,miela Elena, pabandykite siuo metu tarsi atsiriboti nuo savo emociju, uzsidekite kantrybes sarvus, pasistenkite matyti tik liga, o ne vaiko kancia. Jus privalote buti stipri ,nes tik tada galesite padeti savo kudikiui. O kad sita baisybe yra laikina, patikekit. Viskas praeis ir prisiminsit kazkada tarsi nerealias siaubo vizijas.
Jusu dukryte pasveiks , sventai tuo tikiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
arian

Prisijungė: 2009 07 24

PranešimasParašytas: 02 Tr. 16,2011 4:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Priimkit ir mane i palaikyno komanda. Wink Nepraraskit vilties ir stiprybes - viskas bus gerai. Butinai tuo tikekit ! Siunciu JUMS nuosirdziausius linkejimus.
Atgal į viršų
gloriagnius

Prisijungė: 2009 10 26

PranešimasParašytas: 02 Tr. 16,2011 5:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvo mamyte, buvo ir dar baisiau.Musu Gloria pasak gydytoju, buvo sunkiausias metu ligoniukas.Po kiekvienos chemijos prasidedavo baisus viduriavimas juodu vandeniu.Temperaturos nenumusdavo jokie vaistai.Karta nuo aukstos temperaturos istiko traukuliai(o tai labai pavojinga smegenims)Tad budavo istisom parom musdavom saltais ,slapiais skudureliais.Apie miega net nesvajoti- juodas darbas.Nebekalbu apie praleistas 85-kias paras reanimacineje,kada kiekviena diena buvo kova uz gyvybe!Dabar musu dukryte sveika ir guvi,neziurint i viska, ka ji praejo.Esu tikra,kad kiekviena mama praejo ta pati,tik pergale viska uzglaisto,viskas po truputi pasimirsta. Taip bus ir jums.Zinau tik vina, kad mano artimuju maldos ir geri linkejimai padare mane stipria.Ejau tuo keliu kaip" zombis" visai pamirsusi save ir susikoncentravusi tik i Glorios liga.Nezinau is kur budavo gera nuotaika,net visi stebejosi.Tik zinau, kazkas mane vede,daug stipresnis uz mane.Ir tos jegos buvo ne is manes, o is auksciau, tiesiai is dangaus.Melskis brangioji ir prasyk,kad kiti uz Jus melstusi,pamatysi atsiras jegu kovoti.Zinok nuo taves labai daug priklauso.Mes visi "ruguciukai " jau meldziames uz Jus.
Atgal į viršų
Elena

Prisijungė: 2011 01 26

PranešimasParašytas: 02 Tr. 16,2011 8:22 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jergau brangiosios,neturiu as artimuju,kurie palaikytu.Taip jau atsitiko,kad esam su Aiste vienos.Apie teti zinot istorija...Na,o mama iskeliavo...nuo plauciu vezio,tiksliau nuo vidinio kraujavimo,sukelto chemoterapijos.Su Aistutes seneliu emocinio rysio jokio nera.Gyvena sau su savo moteriske ir tiek.Vietoj palaikymo sulaukiu priekaistu,kam vaika kanciom i si pasauli isleidau,juk maciau koks vyras yra...ir t.t.Palaiko tik med personalas,drauge ir jus.Zinot is tiesu tokia baile esu,jau mintys buvo baigti gydyma su lig ketvirtu bloku.Siandien supavau Aistute,o asaros pacios riedejo.Nei vienas blokas dar nepraejo be komplikaciju.Sis kartas aisku kolkas be reanimacijos,bet butent kolkas.Kadangi pas mus pasalintas antinkstis,tai hormonams kompensuoti turim vartoti geriamus,be ju galim krist i koma.Kaip suprantu siuo metu viskas,ka isgeriam plaunasi lauk,mazai kas pasisavinama.
O pries kiek laiko Glorija praejo gydyma?Kokie vaistai buvo?
Atgal į viršų
gloriagnius

PranešimasParašytas: 02 Kv. 17,2011 3:32 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip brangioji,suprantu.Mes irgi neperdaugiausia artimuju turime.Mano teveliai jau seniai anapilin iskeliavo.Vyro mama taip pat.Na,o jo tevas ji paliko,kada maniskiui buvo vos 10 metu, tai pati suprantate kiek tokiam seneliui Gloria rupi Wink Taciau mano sesuo ir visa gausi jos seima, atsojo visus juos kartu sudejus.Na ir zinoma nepakartojami musu draugai.Mes gyvename Amerikoje,tai visi musu gimines labai toli uz vandenyno.Man Dievas pasiunte labai viena sventa zmogu.Ji vienuole gyvenanti Islandijoje.As paprasysiu,kad ji uz Jus pasimelstu,taciau tam reikia jusu abieju tiksliu vardu ir pavardziu(nezinau kodel, bet kartais ir nuotrauku papraso)Parasykite ir Aistes tevo varda,gal sventoji dvasia apsvies jo prota ir atsildys jo apledijusia sirdi?Cia mano el. pastas gloriagnius@yahoo.com(jei nenorite visiems skelbti jusu vardu)Apie Glorios liga galite paskaityti forume Glorios skyrelyje.
Atgal į viršų
akacija

PranešimasParašytas: 02 Pen. 18,2011 8:45 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labutis, kaip jauciates? Kaip mazule?
Atgal į viršų
Roma

Prisijungė: 2008 12 23

PranešimasParašytas: 02 Pen. 18,2011 10:47 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neturiu zodziu ir nesuprantu ka angelai sargai sau masto Exclamation , kad sitaip leidzia likima jus abi kapoti. Danguole Idea manau jusu ideja nusiusti vienuolei Aistutes ir mamos duomenis yra nuostabi ideja. Is vis gal galima uzpirti kokias misias, kad ir kitame pasaulio gale, nesvarbu, svarbu uz jas abi.
Elena, labai uzjauciu del mamos, ji jus palaikytu 1100%, na o jeigu jusu tetis dar kaltins jus del to, kad vaika i pasauli paleidote, pasakykite, kaip tai beskaudetu sirdyje, o kazi ko jis vertas pats jeigu vaikui kuri pats paleido i si pasauli nesuteikia jokios paramos, tai lai maziau komentuoja kita toki pati. Dabar taip iseina, kad cia ne Aistute svarbiausia, o kazkoks vyrelis liurbis. Labai atsiprasau uz siuos zodzius - vistiktai jusu tevas, bet negaliu susilaikyti. Jeigu viska butu gyvenime imanoma numatyti tai mes klonuotumes o ne gyventume gyvenima.
Na jeigu jau nera taip paramos is savu, teks mums jus palaikyti ir uz tuos kuriems Dievas dar neikrete proto.
O sakykite ar jus bent gera drauge kokia turite? kuri ir fiziskai jums padetu!! nes cia zodziai zodziais jums gi reikia ir elementarios pagalbos.
Atgal į viršų
Liuda

Prisijungė: 2011 02 02

PranešimasParašytas: 02 Pen. 18,2011 1:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kur jus esat, kur gydotes, gal VULV, ateiciau aplankyciau. Nes mes su Andrium jau cia. astuntoje palatoje
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Elena

Prisijungė: 2011 01 26

PranešimasParašytas: 02 Pen. 18,2011 7:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki.Parasiau Danguolei laiska,kad vienuole pasimelstu.Nezinau,ar ji pradejo melstis,bet galiu pasakyt,kad Dievulis mum padejo.Atrodo jau minejau,kad Aistute negalejo kuri laika pasislapint,rekdavo pries pasisiojant,viduriavo smarkiai.Tyrimai nieko nerode,gydytoja ramino,kad cia enteropatija ir cia jai viduriukai spazmuoja.Bet jauciau,kad kazkas cia ne taip su jos sisiojimu...Ir tikrai zinokit siandien aptikau melyna guzeli slapimtakio isores!Zinoma nieko gero tas guzelis,bet dziaugiuos,kad ryt mazaja apziures chirurgas ir bus paskirtas gydymas,nes kolkas tik nospa leido.
O del drauges,Romute,matyt ne su tais zmonemis draugavau.Turejau tris.Kol studijavau teise Riomerio universitete,turejau gera darba ir gerai atrodziau mano draugem buvo idomu bendraut,bet veliau susirgau DZS ir gyvenimas pasikeite,po to metus gydziausi depresija,pasitraukiau is visuomeninio gyvenimo ir dvi drauges dingo iskart,viena liko!Kol gyvenau su vyru labai daznai skambindavo,teiraudavosi kaip sekas.Tiesa ,kai susitikom ir pasidziaugiau,kad vyras gimtadienio proga padovanojo zieda su deimantu,ji apsiverke ir pradejo pasakot kaip jai su draugu nesiseka...
Yra viena moteris,su kuria susipazinau vaiko ir motinos globos namuose,kuomet pabegau nuo vyro,kuris smurtavo.Zinot,mire mama ir gyvenimas sugriuvo.Matyt,kad zmogus sociali butybe ir vienam gyvenimo kely sunku.Bent nebuciau tokia jautruole...Kai Aistutei po pirmos chemoterapijos namuose pasidare bloga ir isdundejau tik su kuprine i ligonine,neturejau nei muilo,nei ranksluoscio.Paskambinus savo draugei ir paprasius pagalbos,isgirdau,kad ji uzsirasius masazui...Ka jus manot,sesute atnese paluciu ir prausiausi ligonines muilu.Nei rytojaus,nei sekancia diena pagalbos nesulaukiau.Dugiau jos nebetrukdau,o ir ji nebeskambina,tiesa gimimo diena parase zinute su linkejimais.
Zinot,gal esu per daug pietaringa,bet musu giminej ir mociute mano,ir mama visa gyvenima kentejo.Dabar ju jau nebera,tai mes su Aistute ta kryziu peremem.Jau nebezinau,ka reik daryt,kad pradetu sektis.Labai didele kalte jauciu pries mazyle savo,kad tikrai kancios jai vienos,gimus pas mane.Bet matyt Dievas taip norejo,jei atsiunte ja pas mane.Mano pareiga buvo leist jai gimt... :cry:
Atgal į viršų
Roma

Prisijungė: 2008 12 23

PranešimasParašytas: 02 Pen. 18,2011 10:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitau Elenut ir tiesiog sunku patiketi, as jau pries tai rasydama pagalvojau ar tik ne koks prakeikimas kaba ant jusu, tiesiog nenorejau sakyti, nes dar tokia minti krauti jum ant galvos nenorejau. Todel jums tikrai reikia uzpirkti misias. As pasikalbeisu su savo drauge, nes gyvenu ne Lt ir pas mus katalikiska baznycia kitame miestuke ir misios ne visada vyksta, nes labai maza kataliku bendruomene. Kad uz jus abi pasimelsti ir prasyti nuimti sita syda. Danguole savo padarys ir jus nueikite i koplytele ligonineje. Gal daugelis pagalvos kad susipykau su protu, bet as neturiu racionalaus paaiskinimo kaip taip gali buti.
Buciau Lt tikrai jus aplankyciau, bet esu toli, tai galiu pagelbeti tik zodziu kai jums dabar praktiskai reikia realios pagalbos. Susinervinau Confused
Zinote as tikiu, kad pas jus atsiras dabar tikru draugu ne tik virtualiu, bet ir tu kurie jus aplankys ir pades butent todel, kad jus uzejote i si foruma. As net neisivaizudoju, kad cia yra nors vienas abejingas jusu situacijai. Cia nera nei vieno abejingo nei vieno vaiko situacijai.
Kita karta pagalvoju kad sitas forumas moko buti geresniems vieni kitiems. As nezinau virtualios vietos kurioje butu sitiek kulturos ir supratimo vienas kito atzvilgiu. Todel Elenut cia tik labai greito laiko klausimas, jeigu jus neturite asmenines laimes, tai bent drauga surasite.
Atgal į viršų
aistikke

Prisijungė: 2010 01 19

PranešimasParašytas: 02 Pen. 18,2011 11:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

noriu buti jusu drauge... noreciau jums padeti kuom galeciau, gal pasidalintumet savo privaciu el. pastu. manasis aistikke@gmail.com tikiu, kad jus stipresnes nei isivaizduojat! Tik nepasiduokit!
Atgal į viršų
shatu'te

Prisijungė: 2010 10 24

PranešimasParašytas: 02 Št. 19,2011 11:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elena rašo:
Sveiki.Parasiau Danguolei laiska,kad vienuole pasimelstu.Nezinau,ar ji pradejo melstis,bet galiu pasakyt,kad Dievulis mum padejo.Atrodo jau minejau,kad Aistute negalejo kuri laika pasislapint,rekdavo pries pasisiojant,viduriavo smarkiai.Tyrimai nieko nerode,gydytoja ramino,kad cia enteropatija ir cia jai viduriukai spazmuoja.Bet jauciau,kad kazkas cia ne taip su jos sisiojimu...Ir tikrai zinokit siandien aptikau melyna guzeli slapimtakio isores!Zinoma nieko gero tas guzelis,bet dziaugiuos,kad ryt mazaja apziures chirurgas ir bus paskirtas gydymas,nes kolkas tik nospa leido.
O del drauges,Romute,matyt ne su tais zmonemis draugavau.Turejau tris.Kol studijavau teise Riomerio universitete,turejau gera darba ir gerai atrodziau mano draugem buvo idomu bendraut,bet veliau susirgau DZS ir gyvenimas pasikeite,po to metus gydziausi depresija,pasitraukiau is visuomeninio gyvenimo ir dvi drauges dingo iskart,viena liko!Kol gyvenau su vyru labai daznai skambindavo,teiraudavosi kaip sekas.Tiesa ,kai susitikom ir pasidziaugiau,kad vyras gimtadienio proga padovanojo zieda su deimantu,ji apsiverke ir pradejo pasakot kaip jai su draugu nesiseka...
Yra viena moteris,su kuria susipazinau vaiko ir motinos globos namuose,kuomet pabegau nuo vyro,kuris smurtavo.Zinot,mire mama ir gyvenimas sugriuvo.Matyt,kad zmogus sociali butybe ir vienam gyvenimo kely sunku.Bent nebuciau tokia jautruole...Kai Aistutei po pirmos chemoterapijos namuose pasidare bloga ir isdundejau tik su kuprine i ligonine,neturejau nei muilo,nei ranksluoscio.Paskambinus savo draugei ir paprasius pagalbos,isgirdau,kad ji uzsirasius masazui...Ka jus manot,sesute atnese paluciu ir prausiausi ligonines muilu.Nei rytojaus,nei sekancia diena pagalbos nesulaukiau.Dugiau jos nebetrukdau,o ir ji nebeskambina,tiesa gimimo diena parase zinute su linkejimais.
Zinot,gal esu per daug pietaringa,bet musu giminej ir mociute mano,ir mama visa gyvenima kentejo.Dabar ju jau nebera,tai mes su Aistute ta kryziu peremem.Jau nebezinau,ka reik daryt,kad pradetu sektis.Labai didele kalte jauciu pries mazyle savo,kad tikrai kancios jai vienos,gimus pas mane.Bet matyt Dievas taip norejo,jei atsiunte ja pas mane.Mano pareiga buvo leist jai gimt... Crying or Very sad

Dievulis mano brangus Sad Ne veltui yra sakoma,kad tikra drauga galima nelaimeje pazinti. Jus Vilniuje gydotes? Jus tik pasakykite-padesiu,kuom tik galesiu. O jeigu negalesiu,padarysiu viska,kad galeciau Exclamation As jus puikiai suprantu. Pati viena du vaikucius auginu,ir sveikata toli grazu ne tobula,tad mano e-mailas yra dorlana@inbox.lt
Atgal į viršų
gloriagnius

PranešimasParašytas: 02 Št. 19,2011 4:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tur but pas visus buna tokiu istoriju, kad ka skaitei draugu-nusivylei.O is ko visai nesitikejai-tapo draugu visam gyvenimui.Zinau ,kad dabartiniai musu draugai sunkumu patikrinti-patys tikriausi.As del ju galiu viska!!!!Laikykites brangiosios,rasite ir Jus tikruosius.Vienos drauges as jau jums pavydziu slapyvardziu Shatute.Ji musu tolima drauge, palaikiusi sunkiu mums metu.Nuostabiausios sirdies zmogutis,isdalinusi savo sirdele visiems iki tokio lygio,kad net teko "remontuoti".Kada pasaulyje yra tokiu zmoniu-Jus vienos neliksite.
Atgal į viršų
shatu'te

Prisijungė: 2010 10 24

PranešimasParašytas: 02 Sk. 20,2011 11:31 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[ Shatute.Ji musu tolima drauge, palaikiusi sunkiu mums metu.Nuostabiausios sirdies zmogutis,isdalinusi savo sirdele visiems iki tokio lygio,kad net teko "remontuoti".

Aciu Jums labai Exclamation Tik bukite sveiki Exclamation
Atgal į viršų
akacija

PranešimasParašytas: 02 Sk. 20,2011 3:32 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip Aistute? Tikimes ir linkime pozityviu pokyciu.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Toliau
Puslapis 516

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume