Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Renius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 59, 60, 61  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Aida

Prisijungė: 2005 10 27

PranešimasParašytas: 12 Tr. 20,2006 1:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas Reniau,

Tu tikras stipruolis.Smagu kad jau namuose ir kad viskas gerai. Jurate, tau medalio reiketu iveikus tokius cunamius.

Geru svenciu ir dosnaus Kaledu Senio Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Tr. 20,2006 7:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rašo Mantvydas: Labas Reniau Exclamation Exclamation Exclamation Šendien buvau lauke ir kovojau su dvejais dičkeis, du mažiukai buvo mano komandoj, jiems padejau statiti sniego pili.Tačeu du dičkiai sgriove pilį ir mes pralaimėjom.Man patiko sniegas, aš labai apsidžeugeu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Mano sveikata gera, vakar beveik baigiau vaistus, iskyrus singulaira, nes jau senei sergu, ir stipriai kovoju su liga.O kaip tau dabar sekasi Razz Razz Razz Razz Ka tau atneše Kaledų senelis? Exclamation Kokia tavo sveikata.Man skambino tamplieriai.Mama pasakė kad ir tu ju pasiilgai.Ar ne?Riteriai pavasari leis dalivauti ju pasirodimuose.Tikiuosi greit pavasaris neateis nes aš nepasiruošes- neturiu tikro kardo, šarvu.Bet užtat turiu galinga lengvaja dragūnū ir sukeją saksų kavaleriją.Jei tau patinka, galėsiu dar parašyti Exclamation Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mano šendien gera nuotaika o tavo ar gera šendien nuotaika? Ar megsti sniego karą Question Question Exclamation Exclamation Smile Smile Smile Smile Smile Ar tu klausaisi mano patarimų apie gydimasi?Nes man labai smalsuO tie leokocitai ir mano atsiusti mintimis križuočiai ar kovoja? Ar jie pagamino trobušetus-stiprius prietaisus didelei ligos daliai sunaikinti Question Dar pastatik katapultu bei balistu bei stpirias raiteliu karuomenes.Ir liga bus iveikta Exclamation Exclamation Jei klausysi mano gydymo patarimu neabejoju kad tu greit pasveiksi.Bučuaju, brolis Mantvydas Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Atgal į viršų
Renius. . .
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Kv. 21,2006 9:43 am    Rašyti temą: Edita kodel as negaliu prisiregistruot ? ? Atsakyti su citata

Labas Mantvidai koks tu ankstyvas Cool as iki 9 miegu o tu jau astunta prie kompiuterio buni Wink man dar namu areestas, nes geriu antibiotikus, sestadienibaigsiu. Sniego karas man labai patinka, tik kad sniego nera net vienai gniuztei-viskas istirpo Mr. Green

Is kur tu tiek apie riterius zinai ? Question Rolling Eyes Pas tave tokie pavadinimai kad mokslininku galetum but. Mad Razz
Riteriu as labai pasiilgau. Tavo kriziuociai mane beveik isgyde nes maziau koseju aciu uz armija ir tamplierius Exclamation Exclamation Exclamation Smile Smile Smile
kaledu senelis dar nieko neatnese o tau? Question Question Question
Atgal į viršų
Mantvydas

Prisijungė: 2006 04 12

PranešimasParašytas: 12 Kv. 21,2006 5:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

no Mantvydo dėl tu mokslininku as negaliu buti mokslininku bet Cool Cool Cool Smile Very Happy Razz Shocked galiu buti istoriku nes tėtis mokosi istorijos.ipač gerai žinau apie žalgirio mušiRazz Man liudna kad tu sergi Crying or Very sad Crying or Very sad Sad juk tu gerai gydaisi ar ne ?O zinok kad as kaikuriom ligom atsparus nes skiepijausi.O tu Question man puikei sekasi o tau kaip sekasi Question Question Surprised ar tu gerai mokaisi Question
Kalėdu senelis man atnešė lengvaja dragūnu kavaleriją ir sunkiają saksu kavaleriją..O tu moki chemioja, aš tai norėčeu būti chemiku, jau buvau suskūres smarves bomba ir kai ja paleizdavau, būdavo tokia smarvė Exclamation Exclamation bomba sudaryta iš kakavos milteliu, cukraus, vandens ir visokeusiu prieskoniu ir kavos balinimo milteliu.ji skirta neutralizuoti karo priešo sargibinius.kad sprogtru, reikea užkišti už radijatoraus ir palaukti kelias dienas. O tu žinai kaip atrodo molekulės.Jos tokie kaip rutuliukai, susidare iš atomų.Atomai yra dar mažesni už molekule.o kuo tu domiasi ?: as tai karate.
Gal kada nors susitiksim tai pažaisim sniego kara.žinok, bus ydomu.bet ispeju, as labai taiklei mėtau gniukstes.Prižadu kad teta Edita išmaudysim abudu sniege.Girdi Edita ?ate, riteri Reneu Exclamation Exclamation Exclamation Riteris Mantvydas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Renius . . .
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Kv. 21,2006 7:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas gydausi as labai gerai kaip ir tu sakei. Chemijos as nemoku Crying or Very sad
As domiusi Anglu kalba man labai patinka Cool Cool Cool Cool Cool
o del sniego karo tai zinok manes dar niekas nebuvo nugaleja Twisted Evil
o tau Editos negaila Question Question man tai gaila

Tavo ginklanesys Renius Mad
Atgal į viršų
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Kv. 21,2006 10:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žodelis iš riterių brolijos "Šiaurinės šventyklos ordinas"

Labas Reniau, labas Mantvydai,
į Jūsų pokalbį išdrįsiu įsiterpti ir aš,
riterių brolijos "Šiaurinės šventyklos ordinas" kariūnas Balys, arba brolis Žeraras, kaip mane vadina bendražygiai.

Savo komandoro, mesjė Samuelio de la Guard'o, įgaliotas, nuolankiai meldžiu tamstas leisti man, kaipo Brolijos heroldui, pasveikinti Jus pačios gražiausios ir paslaptingiausios šventės - šventų Kalėdų, - proga.

Linkime Jums, mielieji mūsų bičiuliai, pačios didžiausios sėkmės. Linkime Jums pačios tvirčiausios sveikatos. Linkme ir toliau būti tokiais tvirtais, galingais kariais - čia mes iš Jūsų turėtume daug ko pasimokyti Wink

Visada mielai Jus prisimename - tokių mielų ir linksmų žiūrovų, kaip Jūs, dar nesame turėję. Kad žinotumėte, kaip Jums prie tų spindinčių Jūsų akyčių tiko mūsų šarvai... Tad tikimės greitu laiku vėl susitikti Very Happy

Mes patys šiuo metu po truputį ruošiamės naujam sezonui - tvarkome įrangą (mums jau pagamino kai kuriuos naujus ginklus, laukiame, kol jie mus pasieks), treniruojamės, kad pavasarį būtume pasirengę kovoms. Paprastai pavasarėjant Lietuvos riteriai susirenka į bendrą treniruotę - kautynes - kurių metu kovojame mediniais vėzdais, pasidalinę į dvi grupes, tam, kad išsiaiškintume, kuri brolija stipresnė, kas per rudenį ir žiemą tik drybsojo, o kas - treniravosi Twisted Evil

Jeigu norite pamatyti, kaip tai atrodo, parašykite man elektroninį laišką - atsiųsiu Jums nuotraukų Smile

Mano adresas: slibinasb@yahoo.com
Bendraukime!

Galėsime aptarti ir kavalerijos privalumus bei trūkumus (aš pats esu pėstininkas, tai nei dragūnais, nei husarais, nei kitokia raitija pernelyg nepasitikiu - kovoje geriau rūpintis tik savimi, o ne dar ir žirgu...), ir kitus klausimus.

Čia kol kas ir atsisveikinsiu.

Tik dar palinkėsiu visiems šio forumo lankytojams ramių, jaukių, šiltų švenčių. Didelės sėkmės. Tvirtybės. Jūs visi - patys tikriausi riteriai.
Atgal į viršų
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 12 Pen. 22,2006 1:04 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kol jaunieji Riteriukai saldžiai pučia į akį, skubu padėkoti riterių brolijos "Šiaurinės šventyklos ordinas" kariūnui Baliui už šiltus linkėjimus ir mini istorijos pamoką.
(Mažumėlė nesąžininga, bet smagu būti pirmai. Very Happy Tai... tolygu laimėti mūšį. Ar girdi, Mantvydai? Wink )

Mielas Baly,
Dėkojame už draugystę. Ją labai branginame ir vertiname. Tai jūs mus mokote atkaklumo, ryžto, ištvermės. Tai jūsų kovos vaikų akyse įžiebia kibirkštėles.
Linkime Jums nedrybsoti, puikiai pasiruošti kautynėms.
Džiugių Šventų Kalėdų. Kūrybingų bei saugių Jums Naujųjų metų! Wink
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Pen. 22,2006 10:02 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, kariūnai Baly,

Edita parašė, kad jūs tikras ir tikra jūsų žinutė, nes aš tuo netikėjau Shocked
Jūsų labai gražus palinkėjimai. Very Happy Mes kausimes ir būsime tvirti, galingi kariai ir galvojame, kad ir jus mums padėsite kovoti.

Juk vienas lauke ne karys, o mums juk reikia galingos kavalerijos. Very Happy

Su šventėmis! Very Happy
Atgal į viršų
Mantvydas

Prisijungė: 2006 04 12

PranešimasParašytas: 12 Pen. 22,2006 4:11 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Šiaurės šventyklos ordino riteriai Exclamation Sveikinu Jus su šv. Kalėdom.Linkiu, kad laimėtumėte kautynes pavasarį.Dėkoju už Draugų salos šventę ir už tai kad priėmėte į savo būrį Exclamation Malonu būti jūsų broliu.Turiu pasakyti, kad pavasario treniruotei aš dar nepasiruošęs, todėl kad neturiu šarvų ir mano kardas tik medinis.Iki naujųjų metų man treniruotis uždraudė gydytojai Crying or Very sad Crying or Very sad bet užtat kovoju sapnuose.Jūs žinote apie totorius ir kad saksai su keltais ir romėnais buvo priešai, ir kad kai kuriais laikais vėzdus atstojo kuokos? Kuokas turėjo vikingai, o vėzdus turėjo visi kiti kariai.Mano sesės istorijos vadovėlyje- kaip tik tema apie totorius.Sesė padeda ir laišką rašyti.Ar nenorite kada nors susitikti ir aptarti apie karius, tvirtoves, taktiką mūšyje(tai planas, su kuriuo nori pasiekti mūšio tikslą)?Jei mane aplankysite, galėsiu parodyti Žalgirio mūšio diskelį. Very Happy Smile Iki susitikimo.au revoir.Mantvydas.
Reniau,labutis.Man šiaip tai gaila Editos, tačiau juk tai tik žaidimas Wink Rolling Eyes Turiu pasakyti, gal laimėsi, gal ir ne, tačiau aš stiprus ir gerai išsisukinėju iš sniego gniūgščių.Tai pritari man,Reniau, kad linksmai išmaudysim Editą?Edita, mes sukursime taktinį planą, kaip įveikti Renių, nes būsime vienoj komandoj.Mantvydas.Viso, Reniau ir Edita. Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Renius . . .
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Pen. 22,2006 8:41 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu gerai, Edita galesim ismaudit, bet jeigu tu su ,Edita busi komandoje bus nelygios komandos ir jus laimetumet Sad
TaVo RiTeRiS Renius
Atgal į viršų
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 12 Št. 23,2006 9:26 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Renius . . . rašo:
nu gerai, Edita galesim ismaudit, bet jeigu tu su ,Edita busi komandoje bus nelygios komandos ir jus laimetumet Sad
TaVo RiTeRiS Renius

Labas Reniau, Very Happy Labas Mantvydai Very Happy

Tai kviečiate į kovą Evil or Very Mad
Oi jūs, Riteriukai Very Happy Jums tik kovoti Very Happy Aš į komandą pasikviesiu paneles: Ligitą, Jekateriną, Simoną, Mildą... Vat, tada jums bus ne pyragai Very Happy Tik...svarbiausia, kad sniego vėl prisnigtų Sad

Smagaus švenčių laukimo Very Happy
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Št. 23,2006 10:03 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edituk, pradek valgyt - neatsilaikysi Wink
Atgal į viršų
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Št. 23,2006 12:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mantvydai,
nesijaudink, visi mes nuo medinių kalavijų pradėjome, ir dabar kartais į rankas tokį paimu Smile

Mielai susitiksime kada tik būsime laisvesni ir galėsime pasišnekėti apie taktikas, saksus ir netgi totorius Wink

Tuo tarpu dar kartelį - visiems gerų švenčių. Ir neskriauskite man Editos Exclamation

Riteris B.
Atgal į viršų
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Št. 23,2006 2:56 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ką gi, į rimtą pokalbį įsijungiu ir aš. Kiek supratau, tai žada būti labai smagus sniego mūšis(kad tik to sniego būtų).Beje, Mantvydas dar kartą pakoregavo savo strateginius( o gal taktinius? Confused ) planus.Jo nuomone, Editos, jei dalyvaus daug mergaičių, jie mergaičių komandai neatiduos.Atrodo, Editai gresia būti Mantvydo ir Reniaus komandos vade.Išduosiu dar vieną paslaptį,- vaikinai laikys apsupę Editą viduryje, o ši komanduos, kuomet paleisti sutelktą sniego ugnį į mergaičių pusę.Berniukams ir Editai talkins ir sesė Marija.Mantvydo nuomone, išsimaudymas sniego pusnyje- labai tinkamas sveikatos gerinimui dalykas, net ir mergaitėms.Laimės - abi komandos.
Nugirdau ir dar vieną( ypač slaptą ir be galo svarbų Exclamation ) Mantvydo planą.Jis ketina po Editos buto langais įkurdinti karišką lauko virtuvę su kareiviškos košės virėjais.Edita turės kasdien paklusti karių vado įsakymams ir suvalgyti išvirtą karišką košę.Sesė Marija, susirūpinusi Editos sveikata, pasiūlė broliui šiek tiek paįvairinti meniu ir įtraukti į jį kepsnį su sūriu, cepelinus, blynelius su mėsyte, arbatėlę su vitaminais.Žodžiu, atrodo, kad Editai , jei nevalgys pati, greitai teks pajusti kariško gyvenimo džiaugsmus ir klausyti labaaaai griežtų įsakymų
valgyti.Kad savo vadu kariai privalo rūpintis, tą patvirtins ir riteris Balys.
Dabar Mantvydas su sese vyksta į Kauną atostogauti pas močiutę, linkėdami visiems linksmų, laimingų šv. Kalėdų, o aš laukiu grįžtant iš medikų globos Rūtelės su tėte ir prisidedu prie visų Kalėdinių linkėjimų.Stiprybės, sveikatos, ištvermės visiems!Gražina. Smile Smile
Atgal į viršų
inga

Prisijungė: 2005 07 16

PranešimasParašytas: 12 Sk. 24,2006 4:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jūrate, Reniau,

Ir nuoskaudas, ir rūpesčius pamiršę,
Prie stalo, tiesto balta drobule,
Plutelę tegul lauš kiekvieno pirštai,
Kaskart linkėdami vėl būt šalia.

Linksmų šv.Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 59, 60, 61  Toliau
Puslapis 1261

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume