Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kasdieninė Fondo veikla
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Fondo kasdienybė
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Viltis_

Prisijungė: 2005 05 20

PranešimasParašytas: 12 Antr. 13,2005 9:31 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena visiems.
Perskaiciau "Respublikoje", kad prasidejo donorystės projektas "Be Good", kuris kviecia paaukoti ligoniukams savo kaulų ciulpų, padesiancių isgelbeti givibe. Koks tai tirimas? Ir kur galima kreiptis? Cia raso, kad organizuoja Vilniaus universiteto Santariskiu kliniku Hemotologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras.
Gal kas turi kokios nors informacijos?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 12 Antr. 13,2005 9:45 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viltis_ rašo:
Laba diena visiems.
Perskaiciau "Respublikoje", kad prasidejo donorystės projektas "Be Good", kuris kviecia paaukoti ligoniukams savo kaulų ciulpų, padesiancių isgelbeti givibe. Koks tai tirimas? Ir kur galima kreiptis? Cia raso, kad organizuoja Vilniaus universiteto Santariskiu kliniku Hemotologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras.
Gal kas turi kokios nors informacijos?

Daugiau informacijos rasi štai čia: http://www.begood.lt/
Viltis_

Prisijungė: 2005 05 20

PranešimasParašytas: 12 Antr. 13,2005 4:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, Edita.Skaitisiu internete.
Atgal į viršų
Simona =DDD
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Sk. 25,2005 9:06 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sweia Edita!!!!!!!!
Labai noriu jus pasveikinti su Šv.Kalėdom!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
Aida

Prisijungė: 2005 10 27

PranešimasParašytas: 01 Antr. 24,2006 10:46 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Editele,
Truputi apsizioplinau pradejusi nauja tema forume "gydimas". Embarassed Po to pamaciau kad apie maista chemoterapijos metu jau buvo pradeta kalbeti skyrelyje "svarbios smulkmenos". Ar tai galima kaip nors istaisyti Question
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 01 Pen. 27,2006 12:32 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aida rašo:
Editele,
Truputi apsizioplinau pradejusi nauja tema forume "gydimas". Embarassed Po to pamaciau kad apie maista chemoterapijos metu jau buvo pradeta kalbeti skyrelyje "svarbios smulkmenos". Ar tai galima kaip nors istaisyti Question

GALIMA, bet nieko tokio, tegul taip ir būna.
Aida

Prisijungė: 2005 10 27

PranešimasParašytas: 01 Pen. 27,2006 10:06 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai gerai.
Atgal į viršų
Rita
Svečias

PranešimasParašytas: 02 Kv. 09,2006 9:43 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Edita,
Rašo Žilvino mama.Labai norėčiau susitikti,paplepėti,tik nežinau kada.Darbo dienomis manau kad nepavyktu nei tau,nei man.Nebent per išeigines.Mes vasario 19 d (sekmadienis)važiuojam į operos ir baleto teatrą,tai gal po spektaklio?Gal pati ką pasiūlysi,o aš prisiderinsiu?Iki.
Atgal į viršų
viktorija_j
Svečias

PranešimasParašytas: 02 Kv. 09,2006 11:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela Edita,
gal zinote kaip Juliuko mamyte Edita laikosi?
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 02 Kv. 09,2006 11:20 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

viktorija_j rašo:
Miela Edita,
gal zinote kaip Juliuko mamyte Edita laikosi?

Šiandien su Edita kalbėjau telefonu. Ji laikosi - ji stipri. Tiesa daugiausia kalbėjome apie Mantuką, kaip jam padėti sugrįžus į Lietuvą, tai iš tiesų nelabai ir paklausiau, kaip ji laikosi Embarassed
viktorija_j
Svečias

PranešimasParašytas: 02 Kv. 09,2006 11:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu Edita uz atsakyma. Jus visos labai stiprios - manau suprasit ka turejau omeny 'visos'. as jumis visomis zaviuosi. jei kas bus reikalinga Mantukui, skelbkite. didziausios sekmes.
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 02 Pen. 10,2006 12:14 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rita rašo:
Labas Edita,
Rašo Žilvino mama.Labai norėčiau susitikti,paplepėti,tik nežinau kada.Darbo dienomis manau kad nepavyktu nei tau,nei man.Nebent per išeigines.Mes vasario 19 d (sekmadienis)važiuojam į operos ir baleto teatrą,tai gal po spektaklio?Gal pati ką pasiūlysi,o aš prisiderinsiu?Iki.

Aš taip pat labai norėčiau susitikti. Very Happy Vis svajoju, kaip jus čia visus surinkus ir padarius smagų susitikimą Very Happy Labai norėčiau Very Happy ir jus susipažintumėte vieni su kitais ir su senais draugais susitiktumėte ir aš galėčiau visus apkabinti Very Happy Vasario 19 d. netinka Sad bus ilgas savaitgalis lėksime aplankyti tėvelių ir žinoma Rugutės. Atleiskite. Gal tuomet dar kitą savaitgalį? Tačiau jis man dar taip toli, kad net nežinau būsiu laisvesnė ar ką nors veiksime. Būtinai susirašysime Very Happy Nesušalkite, neperšalkite ir gripo nepasigaukite Very Happy
Rita
Svečias

PranešimasParašytas: 02 Pen. 10,2006 1:31 pm    Rašyti temą: Rita Atsakyti su citata

Edita,
Vakar išsiunčiau laiškelį ir pasijutau tokia nemandagi,kad į tave kreipiausi" tu".Labai atsiprašau.Bet mes gi bendraamžės.Todėl noriu kad į mane kreiptumeis ant "tu".
Ačiū už palinkėjimus.Stengsimės saugotis tų bacilų,nors Žilvinas pradėjo kosėti.Šiandien į mokyklą išleidau,o nuo rytdienos atostogos,tai gydysimės.Tai tiek.Kai bus mano mobilus tvarkoj,aš pati tau paskambinsiu,gal ką sugalvosim. Gerų išeiginių ir saugios kelionės!!!
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 02 Pen. 10,2006 1:54 pm    Rašyti temą: Re: Rita Atsakyti su citata

Rita rašo:
Edita,
Vakar išsiunčiau laiškelį ir pasijutau tokia nemandagi,kad į tave kreipiausi" tu".

Būtent taip ir norėčiau, kad į mane kreiptųsi visi. Žodeliu Tu ir niekaip kitaip, Very Happy net nupurto, kai pamatau prieš vardą žodelytį ponia ... Evil or Very Mad

Laikykitės, nesirguliuokite Smile Kelionė dar toli, nuo Rugutės ligos gyvenu ir planuoju tik šią dieną. Taigi žinau tik ką šiandien turiu padaryti - dar laukia dvi pamokėlės mažiems švepliukams, tada keliauti dirbti smulkių darbelių - fondui, o vakare pasitikti Mantuką. Smile
Ziuzia

Prisijungė: 2005 01 04

PranešimasParašytas: 02 Pen. 10,2006 3:06 pm    Rašyti temą: Re: Rita Atsakyti su citata

Edita rašo:

Būtent taip ir norėčiau, kad į mane kreiptųsi visi. Žodeliu Tu ir niekaip kitaip, Very Happy net nupurto, kai pamatau prieš vardą žodelytį ponia ... Evil or Very Mad

Uoj, Editukai, tai dar ilgai purtysies, kol mane "perauklesi" Laughing

Beje, o kelinta valanda Mantukas parskrenda?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Fondo kasdienybė Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Toliau
Puslapis 515

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume