Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Paulius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 06 Kv. 21,2007 8:15 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iš visos visos širdies dėkoju Linui ir Tautvilei už plačias vaikų šypsenas ir smagią pavakarę.
Ačiū Jums, Mielieji. Smile

Jurgita, nesikrimskite, kitą kartą galėsite pervesti pinigėlių. Šį sykį jau taip gavosi, nebespėjau jums parašyti. Ačiū Jums. Smile
Tautvilė

Prisijungė: 2007 04 04

PranešimasParašytas: 06 Kv. 21,2007 10:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir vėl Edira dėkoti pradėjo Confused Nėra už ką čia dėkoti, nes man tai ir pačiai smagu buvo Smile

Reik tikėtis, kad ne paskutinį kartą Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita

PranešimasParašytas: 06 Kv. 21,2007 11:11 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:

Neabejoju Very Happy Kitaip ir būti negali, kai tokie puikūs pagalbininkai šalia Very Happy
Linas_V

Prisijungė: 2007 02 12

PranešimasParašytas: 06 Kv. 21,2007 11:16 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:
Tautvilė rašo:

Neabejoju Very Happy Kitaip ir būti negali, kai tokie puikūs pagalbininkai šalia Very Happy

Aš irgi neabejoju. Ir neabejoju, kad kitą kartą už viską mokės ne Edita. OT Exclamation Smile

Buvo smagu. Ačiū visiems, kurie žiūrėjo filmą ir valgė cepelinus (na ir blynus) Wink
Atgal į viršų
Tautvilė

PranešimasParašytas: 06 Kv. 21,2007 11:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir kitą kartą Edita savo cepelinus turės suvalgyti PATI Laughing
Atgal į viršų
Jurgita

Prisijungė: 2007 01 22

PranešimasParašytas: 06 Kv. 21,2007 11:39 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai labai dziaugiuosi uz vaikucius Laughing Laughing
Butu idomu jei aprasytumet daugiau ju ispudziu Wink
Atgal į viršų
Linas_V

PranešimasParašytas: 07 Pen. 06,2007 8:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar su Paulium žiūrėjom nuotraukas. Prireikė pusantros valandos visų jų peržiūrai Smile Renginys Pauliui labai patiko, ypač DiArchi (kaip tikriausiai ir visiems -- iš Linutės broliuko byrantys pinigai Smile ). Tik berniukas nusiminė, kad kitame renginyje jis negalės dalyvauti, nes nebus ligoninėje (aš labai labai tikiuosi, kad taip ir bus). Bet tai juk nebus pagrindinė kliūtis dalyvavimui, tiesa? Smile
Šiandien Pauliaus mama išvažiavo namo. Kaip šiandien pats Paulius sakė, kad grįš tikriausiai tik po mėnesio... Tai liūdna. O džiugu, kad šiandien Paulius sulaukė viešnios - Jelenos Smile
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 07 Pen. 06,2007 10:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:
Tik berniukas nusiminė, kad kitame renginyje jis negalės dalyvauti, nes nebus ligoninėje (aš labai labai tikiuosi, kad taip ir bus). Bet tai juk nebus pagrindinė kliūtis dalyvavimui, tiesa? Smile

Gal ir kvaiša, bet tikiu, kad atsiras iš Telšių žmogutis, kuris kitąmet jį atveš ir parveš Wink Liūdna, kad mama išvyko. Pasistengsiu aplankyti jį kitą savaitę, cepelinų nuvešiu Wink
Linas_V

PranešimasParašytas: 07 Pen. 06,2007 10:46 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:
Gal ir kvaiša, bet tikiu, kad atsiras iš Telšių žmogutis, kuris kitąmet jį atveš ir parvešWink

Kad tik tokios bėdos būtų Smile
Atgal į viršų
Tautvilė

PranešimasParašytas: 07 Pen. 13,2007 11:00 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viska jei reikes mes suorganizuosime Smile

As ka tik grizau is atostogu, tai siandien truputi atsigaunu ir savaitgali butinai pas ji nuvaziuosiu. Kai paskutini karta pas ji buvau, nuveziau bulviniu blynu, tai jis juos taip kirto, kad sakiau man dabar turbut sazine neleis kada nors pas ji vaziuoti be ju Razz
Atgal į viršų
Linas_V

PranešimasParašytas: 07 Pen. 13,2007 11:06 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:
Viska jei reikes mes suorganizuosime Smile

As ka tik grizau is atostogu, tai siandien truputi atsigaunu ir savaitgali butinai pas ji nuvaziuosiu. Kai paskutini karta pas ji buvau, nuveziau bulviniu blynu, tai jis juos taip kirto, kad sakiau man dabar turbut sazine neleis kada nors pas ji vaziuoti be ju Razz

Sveika sugrįžus! Ką tik su Paulium kalbėjau. Siunčia linkėjimus Editai ir Tautvilei Wink

Aš irgi šią savaitę (tik nežinau dar kurią dieną) nueisiu pas jį. Jau ir pageidavimų sąrašą turiu Smile
Atgal į viršų
Tautvilė

PranešimasParašytas: 07 Pen. 13,2007 11:21 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pageidavimu sarasu gali pasidalinti, jei noro yra Smile
Atgal į viršų
Linas_V

PranešimasParašytas: 07 Pen. 13,2007 11:38 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:

Na jis toks paprastas (kaip visada): agurkų, pomidorų, guminukų, PC klubas liepos mėnesio, batono. Ir viskas Smile
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 07 Pen. 13,2007 10:56 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:
Tautvilė rašo:

Na jis toks paprastas (kaip visada): agurkų, pomidorų, guminukų, PC klubas liepos mėnesio, batono. Ir viskas Smile

Pritrūkau žodžių Very Happy Fantastiški jūs Very Happy Man taip be galo, be krašto GERA, kad jūs globojate Paulių. Visiškai jumis pasitikiu. Wink Pasiilgau Jūsų... buvo smagu pasisedėti (atsiprašau, pavalgyti Very Happy ) "Delano" Very Happy
Tautvilė

PranešimasParašytas: 07 Pen. 13,2007 11:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smile

Dar buvau pazadejusi Pauliui parvezti afrikietisku saldainiu. Sunkokai man sekesi ju ieskoti, o ir tai ka radau nezinau ar jam bent kazkiek valgoma bus Smile

Vaziuosiu pas Pauliu turbut sekmadieni, nes rytoj daug darbu padaryti reikia. Is pageidavimu saraso imu 'PC kluba' ir guminukus, jei Linas nepriestaraus Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Toliau
Puslapis 833

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume