Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Paulius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Linas_V

Prisijungė: 2007 02 12

PranešimasParašytas: 06 Antr. 19,2007 8:52 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:
Bet jei būsiu šiandien labai gera, gal draugas savo mašiną duotų. Bet žinant, kad jis savo mašiną myli ir saugo labiau už nežinau ką, o aš esu merga ir tikrai nemoku jos vairuoti Shocked tai man matyt labai gerai šiandien reiktų būti Laughing

Tai pasiūlyk ir jam važiuoti su savo mašina, jei jis gali, nes vietų vienoje mašinytėje bus mažokai Confused
Aš automobilio neturiu, Sigita rytoj tikriausiai negalės važiuoti (ir nuvežti).

Paulius sakė, kad nori į filmą „Laukiniai šernai“ (yra 17 val seansas), bet yra dar ir kitų filmų, kuriuos norėtų pamatyti „Šrekas trečiasis“ (rodo visada), „Paaugliai vėžliukai nindzės“ (rodo dieną). Linutei svarbu, kad į kiną, nesvarbu į kokį Wink

Trečiadenio repertuaras:
Coca cola plaza
Forum cinemas Akropolis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tautvilė

Prisijungė: 2007 04 04

PranešimasParašytas: 06 Antr. 19,2007 10:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su jo važiavimu gali būti sudėtinga, nes teisių tai jis neturi, todėl vairuotojas mūsų šeimoj esu aš (ty kai važiuoju su juo ir jis mane prižiūri, tai vairuoti jo mašiną aš galiu. Čia gilintis nereikia, vyriška logika, kurios aš nesuprantu, veikia Rolling Eyes ). Taip kad iš mūsų dviejų mašinų neišeina, nebent važiuoti du kartus.

O Pauliui negeriau būtų eiti į filmą, dubliuotą lietuviškai? Kad nebūtų taip, kad nespėja titrų skaityti? Nes kai kažkada prie manęs skaitė žurnalą, tai truputėlį lėtokai procesas tęsėsi Rolling Eyes

Pakvietimų negavau, nes tas žmogus juos gauna kartą per mėnesį ir dabar tik liepos pradžioj gaus.

O dėl važiavimo tai net nežinau kaip čia geriau padaryti Confused
Atgal į viršų
Tautvilė

PranešimasParašytas: 06 Antr. 19,2007 11:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Matyt buvau šiandien pakankamai gera ir sakė tokiam dideliam tikslui patikės man savo mašiną. Jis neis kartu, nes dirba, o jei sugalvotų netyčia eiti, tai gal atvažiuos atskirai arba dar ką nors sugalvosim. O su vaikais ir dviem mamom tai, manau, turėtume tilpti į vieną mašiną. Ar ne?

Tai va, tada reikėtų tiksliai žinoti, į kokį filmą einame, kelintą valandą ir kur. Tada atitinkamai kažkada nuvažiuočiau jų pasiimti.
Atgal į viršų
Jurgita

Prisijungė: 2007 01 22

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 7:22 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As labai noreciau jusu mazai pramogelei padovanoti 100 Lt, nes kai sitiek zmoniu eina i kina, pigu tikrai nebus Rolling Eyes
Tik bijau vel buti apsaukta su tokia parama Confused Bet manau kiekvieno asmeninis reikalas, kaip jis gali prisideti ir jeigu jums tiktu, mielai pervesciau kazkam i saskaitele arba suorganizuotume per Edita Wink

O siaip vaziuokit i Akropoli, ten smagiau. O paskui dar prasukus per McDonalda galima su Happy Meelu nupirkti Sreko zaisliukus Very Happy Ir Sreko kaukes dar duoda Very Happy
Atgal į viršų
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 9:36 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:
O su vaikais ir dviem mamom tai, manau, turėtume tilpti į vieną mašiną. Ar ne?

Tai va, tada reikėtų tiksliai žinoti, į kokį filmą einame, kelintą valandą ir kur. Tada atitinkamai kažkada nuvažiuočiau jų pasiimti.

Labučiai,

Tautvile, nepamirsk, dar bus du vezimeliai. Wink Todel siulau pagalba. Nuveztume viena vaika. Parasykite, kelinta valanda buti prie ligonines. Paimsime, nuvesime, savus darbelius padirbsime ir vel parvesime.
Nupirksiu vaikams ir mamoms bilietus. Very Happy
Siulau (nebutina atsizvelgti) nuvesti vaikus i kina "Srekas treciasis". Dubliuotas lietuviskai. Smagu bus ziureti ir Pauliui nekils problemu del silpnu skaitymo igudziu. Kita karta paziuresite "Laukinius sernus".

Jurgita, net akys issprogo perskaicius sakini "Tik bijau vel buti apsaukta su tokia parama Bet manau kiekvieno asmeninis reikalas, kaip jis gali prisideti" - nieko nesupratau, kada, kur ir kas jus apsauke?
Tautvilė

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 9:46 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vežimėliai jei susilanksto tilptų į bagažinę manau, nes ji didelė Smile Bet galim ir taip Smile

Edita, reikia kažkaip susisiekti su Linu ir viską sutarti. Gal galėtumėte man į paštą parašyti jo mobilų?

Šreką 16.00 rodo Akropolyje. Gal tiktų laikas? Jei vis dėlto į Šreką einame Smile
Atgal į viršų
Linas_V

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 10:28 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvau susirinkime, tad negalėjau atsakyti.

Norėjau Jurgitai pasakyti, kad nebus bėdų dėl bilietų, nes ketinau aš juos nupikti Smile Ale Edita suskubo parašyti pirma Smile

Dar yra ir 18 val. Akropoly. 16 val man dar darbas bus. Ir iš ligoninės reiktų išvažiuoti bent 15:30. Šiaip galėčiau tiesiai į Akropolį keliauti. Šiaip aš už Šreką Smile

O kaip Ziuzia? Eis?

Paulius atsiuntė telefoną (įtariu, kad Tautvilės), bandysiu paskambinti Very Happy
Atgal į viršų
Linas_V

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 10:39 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita, mes su Tautvile sutarėm, kad vaikus iš Santariškių paimam 17 val. ir važiuojam į Akropolį (ir einam į 18 val Šreko seansą). Jei gerai, tai tada ir vaikams pranešiu.
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 11:18 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:
Edita, mes su Tautvile sutarėm, kad vaikus iš Santariškių paimam 17 val. ir važiuojam į Akropolį (ir einam į 18 val Šreko seansą). Jei gerai, tai tada ir vaikams pranešiu.

Gerai. Prie ligonines busim 16.50 val.
Iki.
Jurgita

Prisijungė: 2007 01 22

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 11:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ten kitoj siek tiek temoj, bet tai nesvarbu Rolling Eyes

Vistiek noriu prisideti, neapsiribokit vien bilietukais Confused Edita, ar galiu jums i saskaitele parvesti. Ja zinau Wink
Ir labai labai siulau, jei jau eisit i Sreka, tai pasilepinkit ir Srekais is McDonaldo. Ten jie nerealus, net riaugeja kaip tikri Laughing . O apsitarnauti ten galima ir McDrive, nebutina islipti.
Atgal į viršų
Ziuzia

Prisijungė: 2005 01 04

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 12:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ziuzia eis Smile Tik nezhinau dar, ar spechiau prie ligonines... Butu gerai, jei atsidursiu Akropolyje priesh sheshias Smile Bet labai stengsiuosi, kad be penkiolikos 6 tenai buchiau Smile (O gal pavyks ankschiau) Smile
Atgal į viršų
Linas_V

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 12:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ziuzia rašo:
Ziuzia eis Smile Tik nezhinau dar, ar spechiau prie ligonines... Butu gerai, jei atsidursiu Akropolyje priesh sheshias Smile Bet labai stengsiuosi, kad be penkiolikos 6 tenai buchiau Smile (O gal pavyks ankschiau) Smile

Super Exclamation Very Happy
Atgal į viršų
Tautvilė

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 12:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip aš jau laukiu Smile Įsivaizduoju, kaip turėtų Paulius laukti Laughing
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 2:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:
Buvau susirinkime, tad negalėjau atsakyti.

Norėjau Jurgitai pasakyti, kad nebus bėdų dėl bilietų, nes ketinau aš juos nupikti Smile Ale Edita suskubo parašyti pirma Smile

Linai, sutariam - aš bilietus, tu - vaikams vakarienę. Pirmame aukšte yra "Delano". Gal Paulius vis dar nori cepelinų Very Happy
Linas_V

PranešimasParašytas: 06 Tr. 20,2007 2:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:

Linai, sutariam - aš bilietus, tu - vaikams vakarienę. Pirmame aukšte yra "Delano". Gal Paulius vis dar nori cepelinų Very Happy

Tinka Smile O kitą kartą - atvirkščiai Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Toliau
Puslapis 733

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume