Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Renius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 59, 60, 61  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Jolanta

Prisijungė: 2006 03 29

PranešimasParašytas: 12 Sk. 24,2006 5:17 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reniau,

Sveikinu tav eir tavo seima su sv.kaledom ir ateinanceis naujaiseis metais SmileSmileSmile
tegul visos tavo svajones issipildo Very Happy Very Happy Very Happy

Ligita
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Renius . . .
Svečias

PranešimasParašytas: 12 Tr. 27,2006 11:59 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ir tave sveikinu Mad
Atgal į viršų
inga

Prisijungė: 2005 07 16

PranešimasParašytas: 01 Tr. 10,2007 9:26 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jūrate, Reniau, kaip Jums naujais metais sekasi?
Mantvydas

Prisijungė: 2006 04 12

PranešimasParašytas: 01 Kv. 18,2007 4:17 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuo Mantvydo. Labas, Reniau, kaip sekasi?Ar gera sveikata? Jei ji šiaip sau- nesibaimink, aš gerai išrikiavau savo kareivius.Pameni, kaip žadėjom išmaudyti Editą sniege?Po ryt sniegas bus.Mes ją labai norim išmaudyti, tik tada ji bus sveikesnė, tikrai nusipraususi valgis karišką koše.Girdi, Edita? Exclamation
Gavau nuo Balio tamplierio laišką, jis iš Šiaurės šventyklos ordino.Pameni, kaip Draugų saloje jis buvo?Jis turi ir naują kardą Wink Tas kardas dar tik šveičiamas ir man leis juo pasišvaistiti.Gal tau patiktų, kai mes susitiktumėm? Jei nori, galiu pasakyti ir savo adresa kur gyvenu.Tavo draugas Mantvydas. Very Happy
Atgal į viršų
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 01 Kv. 18,2007 8:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikas Mantvydai Very Happy

Smagu skaityti tavo žinutę, jaunasis tamplieriau. Very Happy Neiškęsiu nepasigyrusi - vakar buvau susitikusi su kariūnu Baliu. Branginame ir vertiname draugystę su Riterių brolija "Šiaurinės šventyklos ordinas". Tikiu, kad dar ne kartą jie mums praves nepaprastą istorijos pamoką. O brolis Žeraras (Balys) yra ypatingas žmogutis. Balys, kaip Saulė, skleidžia šviesą ir šilumą. Ar žinai, kaip veikia saulės baterija? Manoji įkraunama tokiu pat būdu. Būdama šalia šilumą spinduliuojančių žmogučių, tokių kaip Balys, ištiesiu rankas, op, ir mano baterija įkrauta. Po to energiją perduodu kitiems. Šiandien, dar mano baterija pilnut pilnutėlė Very Happy Tikiu, kad iki poryt ji neišsikraus ir sniego mūšis bus atkaklus. Juk kvieti į mūšį, ar ne?

Na, o apie naują kardą neprasitarė Sad

Tavo draugė,
E.
Renius . . .
Svečias

PranešimasParašytas: 01 Pen. 19,2007 9:31 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi. Mantvydai, tikiuos kad tavo zadetas sniegas tikrai bus, nes ziema zaist vandens kara nenoreciau, o aplink vien balos. Negi baloj maudysimes?
Pas mane ateina i namus mikytojai, i lauka labai neinu, ten baisiai slaoia, tik iki kokios parduotuves, buvau kine " Linksmosios pedutes, "sekmadieni eisim i Mazaji teatra ziuret spektaklio. As vis kosciu ir sloguoju, tu savo armijai pasakyk, kad manim biski uzsiimtu, nes ta nosis atsibodo.
Labai noreciausuzinot tavo adresa...
Pas mus atvaziavo cirkas su drambliais, bet neisim, nes labai brangus bilietai, pigiausi po 20lt. bet ten vietos labai blogos Crying or Very sad
Very Happy
diena zaidziu kompiuteriu...
gal turi "skype" ???
tada galetume susirasinet tiesiogiai Very Happy
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 01 Pen. 19,2007 5:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Renius . . . rašo:
Pas mus atvaziavo cirkas su drambliais, bet neisim, nes labai brangus bilietai, pigiausi po 20lt. bet ten vietos labai blogos Crying or Very sad

Iš visos visos širdies (ir dar daugiau) Very Happy dėkojame JURGITAI Very Happy
Renius EINA Į CIRKĄ. Exclamation Bilietus jau turi. Very Happy Sakė, parves dramblį Very Happy
Lauksime įspūdžių.

Mielieji mano, jus myliu ne tik aš, bet ir daugybė žmonių besilankančių, čia, forume. Tačiau...tik žinodami jūsų norus, mes galėsime juos išpildyti...
Ačiū Reniau Very Happy

AČIŪ AČIŪ Jurgitai Very Happy
Jūratė-Reniaus mama

Prisijungė: 2006 04 10

PranešimasParašytas: 01 Pen. 19,2007 10:10 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TAIP TAIP TAIP mes eisim i cirka!!!!!!!!! Very Happy Laukiam labai rytojaus, visi tik trepsim , tik cypaujam( tikiuos vaikai nakti uzmigs..)Tik netikiu, kad ryt ilgai miegos- labai labai laukiam. As be galo dekinga- Renius taip norejo pamatyt dramblius!!! Tik uz 100 litu nupirkt bilietus nera juokas. Juos jau laikau rankoj, bet vis dar negaliu patiket, kad svajones gali issipildyti taip greit-kaip pasakoj. Labai labai aciu.Sudeciau i sia zinute visus laimingus veidukus-jauciuos nerealiai, ka siandien sutikau-visiems pasakojau. Ir nieks negalejo patiket, kad gali taip nutikt. Rodos, kaledos praejo, o stebuklai vis dar vyksta. Aciu stebukladariams...
Atgal į viršų
Renius . . .
Svečias

PranešimasParašytas: 01 Pen. 19,2007 10:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu Razz
is pradziu galvojau parsivesti viena drambli sau, dabar zinau kad viena parvesiu Editai Very Happy, kita Jurgitai.
taip kad turesit po viena mazyti namini gyvuneli Cool Very Happy galit eit i " KIKA " nusipirkt narvelius (narvus Shocked )
Bandysiu eit uzmikt nes ryt bus labai labai labai labai FAJNA !!! Cool
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 01 Pen. 19,2007 10:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes.... tai rytoj trepsėsim laukdami jūsų įspūdžių Wink

Pasiauskit Very Happy Ketini "parvesti" didelį dramblį Evil or Very Mad , nea... netinka Wink Pasižvalgyk, gal drambliai drambliukų turės. Žinai, mažiuką, tai gali dresiruoti, auginti... Jurgita, juk mums senukai ar senutės netinka, ar ne?

Paskutinį kartą redagavo Edita, 01 Sk. 21,2007 1:59 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mantvydas

Prisijungė: 2006 04 12

PranešimasParašytas: 01 Št. 20,2007 3:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuo Mantvydo.Džiaugiuosi, kad pildosi tavo svajonė.Aš irgi buvau cirke vieną kartą. Cool Wink tame cirke dramblių nemačeu, nes jis buvo darželyje.Dėl skypo, nežinau ar galėsiu susirašinėti nes nemoku.Bet moka mano sesė Marija.Jei ji padės, galėsime. Sad Kreipsuosi i ją.
Adresa Vilniuje ukmergės 301-6.tel 8-5 2484047.Kartais važiuoju į kauna pas močiute.ji gyvena taikos prospekte.Kai tu atvažiuosui i svečius, pažaisim su mano riteriais.O gal tu nori turėti mažų riteriuku figurėliu.Vilniuje ju yra.Būna raitelių, tvirtoviu, net pėstininkų, net artileristų.Tik juos reikia mokėti nudažyti.Mano tėtis labai gerai dažo.Pradžioje tepa baltu gruntu, po to vėl dažo pagal paveiksliuką.O tu nori tokių riteriuku? Exclamation Jei nori, mes su tėte tau ju parūpinsime.Jie yra 2 centimetrų aukščio., kardo ilgis- 1 cm.Aš turiu dvieju laikotarpiu karius.Riteriu laiku ir vėlesniu, jau artileristu.Riteriu laikais nebuvo šautuvu, buvo lankai ir arbaletai.Jei nebus sniego, vasara Edita išmaudysim vandens šautuvais.Sukursim savo speciales pozicijas, būsim užsimaskave.Linkėjimai tavo mamai.Linkėjimai Editai.Edita, ar moki plaukti?nes vandens bus beveik visas katilas.Nebijok, tai tik žaidimas, ir tai tik paprasti žaisliniai vandens šautuvai.Ate. Smile Very Happy Exclamation Exclamation
Atgal į viršų
Jurgita
Svečias

PranešimasParašytas: 01 Št. 20,2007 4:59 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi ne, mums tik mazi drambliukai tinka Wink
Labai smagu, kad tai greitai susiruosete i cirka. Nuosirdziai tikiuosi, kad patiks, ir drambliukai jusu nenuvils.
Patys dideliausi linkejimai Reniui. Tu be galo saunus vaikinas. Linkiu jums paciu graziausiu akimirku. Sypsokites ir nustokite sirgti Smile Nors ir pati niekaip tos slogos neisvarau lauk, na niekaip...Bet manau pavyks mums abiems.
Kaip sako Edita - stipriai stipriai apkabinu!
Atgal į viršų
Edita

PranešimasParašytas: 01 Sk. 21,2007 2:16 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis Reniau Very Happy Kur tu? Ar įsidarbinai Cirke? Very Happy

Žinutę galėsi rašyti tik prisiregistravęs - registracija jau veikia. Arba gali rašyti mamos vardu - ji prisiregistravusi.

Mantvydai, rikiuok riterius mūšiui. Skelbiam karą nuolat lendantiems į forumą nenaudėliams robotukams Evil or Very Mad
Edita

PranešimasParašytas: 01 Pir. 22,2007 12:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vėl aš...

Gavau Jūratės žinutę:

"Esame Klinikose. Vakar Reniui prasidėjo astmos priepuolis. Jokie vaistai neveikia, priešalerginiai irgi, naktį rodės uždus. Dabar laukiam plaučių nuotraukos. O CIRKAS BUVO NUOSTABUS !!! Sėdėjome taip arti, kad net akis matėm."

Reniau, laikykis. Apkabiname. Mylime. Vyk lauk, tą šmikį priepuolį Evil or Very Mad
Sad
Jurgita

Prisijungė: 2007 01 22

PranešimasParašytas: 01 Pir. 22,2007 1:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai labai liudna Sad
Toks pyktis sueme ant kazko, bet matyt, kad pykciams cia ne vieta...Laikykites, o mes visi busim salia.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 59, 60, 61  Toliau
Puslapis 1361

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume