Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Aistutė
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Elena

Prisijungė: 2011 01 26

PranešimasParašytas: 02 Sk. 20,2011 9:29 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes.Dievulis isgirdo jusu maldas!Aistele atsigauna.Po 18 dienu badavimo ir viduriavimo,pradejo valgyt,susitvarke viduriukai.Gaunam savaitele atsigaut ir pirmyn-penktas blokas.Brangiosios,is visos sirdies dekoju jum uz rupesti.Nuo jusu visu sklinda tokia siluma!Matyt del to,kad pacios matet vargelio...Zmogiskumas,meile artimui,atjauta ir yra tos savybes,kurios mus padaro isties zmogumi...Gailescio verti tie,kuriu vertybe yra tik daiktai,pinigai ir malonumai...Is dalies net dziaugiuos,kad nebesupa manes tokie zmones.Atsisijojo kaip pelai nuo grudu.
Musu asmeninis el pastas butu- epetruskeviciene@yahoo.com. Soriukas,kad padrikai rasau,naudojuos proga,kad uzmigo mazoji,nes labai jau nerami paskutiniu metu,viskas ja dirgina,o ypac,kai prisedu prie kompiuterio.
Be galo gera,kad turim tokia palaikymo komanda!
Vakar urologas netycia mestelejo fraze-"tikiuosi jus suprantat,kad visi mes tikimes stebuklo,kas link jusu dukros pasveikimo.."Is pradziu norejau raudot,bet susiemiau i rankas,mintis atejo,kad TIKEK.Mielosios ,tikekite kartu su mumis,nes tikrai zinau,kad tikejimas reali jega.Meile,viltis,tikejimas ir minties galia yra tai,ka gavom is Dievulio,kai pastarasis kure zmogu,panasu i save....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
shatu'te

Prisijungė: 2010 10 24

PranešimasParašytas: 02 Sk. 20,2011 9:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mieloji-visa sirdimis esu su jumis Exclamation Taip,tikejimas tai didziule galia. Is visos sirdies Tikiu kad Jusu dukryte pasveiks. Viena diena Jus abi busite labai laimingos,pamirsite viska kas buvo juoda. Pries jus nusities laimes ir ramybes slenis. Galvokite apie ta diena,isivaizduokite,jos laukite ir tik nei sekundes nepraraskite tikejimo Exclamation Tokia buvo Dievo valia,kad Jus abi pereitumet per pelke-bet tebunie tai raktas i gyvenima Exclamation Jus esate mano mintyse ir maldose. Prasysiu Dievulio,kad suteiktu Jums stiprybes einant siuo dulketu keliu... Pabuciuokite nuo manes dukryte Smile
Atgal į viršų
Roma

Prisijungė: 2008 12 23

PranešimasParašytas: 02 Pir. 21,2011 2:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos sirdeles, nu tas urologas tai tikrai ne i tema! Ar jis bent pasake kas Aistutei yra su tuo guzeliu, vietoje tuo, kad cia orakulautu. Atsiprasau jis tiek dienu nevalgytu ir viduriuotu, tai ne tik guzas atsirastu, bet ir skrandis iskristu per kita gala. Ar gal pameme kokia biopsija is to guziuko ar ka? ar jis norejo pasakyti, kad cia tik liga kalta del to. JUk tai nebutinai turi buti liga, gali buti koks kraujo darinukas. Juk vaikas turejo pasalinti tokia chemija per slapitakius. Nera net kitokiu minciu kaip netiketi, tik tiketi kad jums pades atsistoti ant koju. Juk netaikytu“jums tiek bloku jeigu ir patys gydytojai netiketu, kad sugebes suvaldyti ta bjautybe. Jums liko tik vienas blokas !!!
Atgal į viršų
gloriagnius

Prisijungė: 2009 10 26

PranešimasParašytas: 02 Antr. 22,2011 7:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip laikotes brangiosios?Gal ka gero brugstelsite?Priimam tik geras naujienas Smile
Atgal į viršų
Elena

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 9:03 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis visiems.Mes jau namuciuose. :) Tas darinukas anot urologo-normalus klitoriukas,tik kiek didesnis,nes turejom ir turim bedu su hormonais...Na,o kad jis melynas,tai pasak daktaro taip pat normalu...Tiesa,mes su sesute kiek paabejojom,bet na nejaugi priestarausi daktarui.Ziuresim kaip bus toliau.Gal is tiesu tiesiog kraujagysle toj vietoj issoko.
Na,o siandienai jauciames gerai-valgom,skiemenuojam,isdykaujam!Matau kaip tiesiog akyse auga mano mergaiciuke.Na,tiesa ne i ugi.Del augimo ir hormonu dar turesim padirbet su endokrinologais.Bet cia maziausia beda.Svarbiausia isprasyt ta bjaurybe vezi.Bet ir cia,manau ,viskas bus oRe :wink: Kuo toliau,juo labiau tuo tikiu.Tik nesijuokit is manes,bet internete ieskojau stebuklingo pasveikimo nuo vezio istoriju.Paskaicius,padariau isvada,kad norint pasveikti,reikia tuo tiketi,tai isivaizduoti ir gyventi tik gerom emocijom.Taip pat radau nerealia knyga-"Jusu pasamones galia".Joje net paaiskinta maldos "Teve musu"esme.Kad viskas,kas iseina is musu proto,minciu,virsta realybe.Ir cia tikrai ne paistalai.Pamenu universitete buvo filosofijos programa,isimine Platono teorija,kad visas musu pasaulis yra sudarytas is ideju...!
Oi,na ir isijauciau :lol: Neissiplesiu,tik noriu pasakyt,kad ir Sventame Raste visa tai aprasyta,tiesa ,metaforom ir palyginimais.
Buckis visoms.Aciu,kad esat su mumis!
Atgal į viršų
rima

Prisijungė: 2010 08 03

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 9:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai dziaugiuosi del judvieju ! Melsimes , palaikysim jus ir toliau .
Atgal į viršų
Roma

Prisijungė: 2008 12 23

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 11:00 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

waw Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kokia faina nuotaika ir zinute! Ir is tiesu koks grazus rytas.. fantaskiska ryto pradzia. Zinokite kad tikejimas tai yra beprotiska galia tai as galiu ne tik patikinti bet ir garantuoti. Kai brolis susirgo veziu viduje as neturejau net maziausios minties krasteliu kad bus blogai. Zinote buna atveju kada sakai kad bus gerai, bet tuo netiki, o tik sakai sau ir garsiai, o mano atveju as minties "sandeliuk" net neturejau minciu kad nepasiseks kai aplinkus puse zoniu laidojo. Gal but tai atrodys kaip kokio puskvaisio galvojimas, bet is tikruju mintys buvo tik optimistiskos, tarsi kita knopke butu isjungta. Ir is tiesu tfu - tfu - tfu viskas klostosi gerai. Jau ketvirti metai ir po transplantacijos dar leliuko laukiasi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cia tai is vis stebuklas. Idea
Ir is tiesu gal but bus labai banalu sios svetaines kontekste tas liecia ir materialias svajones ir dalykus. As pastebejau desninguma tarp idejos, jos norejimo igyvendinti ir pacio igyvendinimo. Nori - turesi, neturesi, reiskiasi nenorejai pakankamai. Paskutinius 10 metu gyvenu siuo principu.
Zinoma cia vienas is siauru "medikamentu" ir kad jis visada ir visiems veiktu tai mums ir chemiju nereiketu ir niekas nemirtu. Bet is kitos puses tikiu, kad tai ir padeda mums issilaikyti ilgiau ir geresneje moralineje kokybeje, nei kad viskas tik juoda.
Esu tikra, kad su viskuo kas vyksta su mumis uz to yra kkzokia paslepta ideja. Na kad ir jusu atveju Eleniuk argi Aistute neatsijojo nuo jusu netinkamus zmones, kurie jus tarsi juoda marska butu seke visa gyvenima su savo netikromis sypsenomis. Gal but ji ir yra ta karta kuri nusprende sustabdyti ta moteru kentejima. Tik tikejimo mergaites ir Aistutei pasakyk, kad privalo laikytis ir istverti. Ji 100% ta supranta.
Na labai jau pradziuginote savo zinute - be galo ir krasto *******
Atgal į viršų
shatu'te

Prisijungė: 2010 10 24

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 1:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Roma viska pasake uz mane. Turiu as ta knyga "musu samones galia" As ja skaiciau kai ligoninej gulejau. Labai ji dvasiskai sustiprina. Yra dar to paties autoriaus knyga "meditacijos galia" Edis Merphis buvo pastorius,kuris tyrinejo zmogu ir jo pasamone. Jis rase paprastai ir aiskei. Man jo viena mintis istrigo atminty. Tiksliai nenupasakosiu bet mintys tokia,kad atseit ka mes pasejam ta ir uzauginam. Pasejam gera minti-skynam jos vaisius, ir atvirksciai. O kodel kartais neuzauga musu derlius,tai del to kad mes patys neleidziam kad taip atsitiktu. Kai tik mintiis pradeda vistytis,mes ja uzdengiam blogom minty ir neleidziam kad ji duotu vaisius ir toliau augtu.
Dar maciau filma pagal ta knyga "the secret"
Na o as be galo dziaugiuosi uz abi mergaites. Ka cia dar ir bepridursi Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
gloriagnius

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 5:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuostabios naujienos! Surprised Very Happy Juk apie tai visa laika ir kalbejau,kad reikia tiketi.Valiooooo!Issikapstys mazoji, juk vaikai neitiketinai gajus.Ilsekites mergaites ir dziaukites kiekviena smulkmena!
Atgal į viršų
Elena

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 6:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar kanangi atvertem nauja gyvenimo puslapi,kvieciam tapti musu draugais facebook'e.Mus surasite kaip Elena Petruskeviciene :wink:
Atgal į viršų
agweta

Prisijungė: 2008 07 06

PranešimasParašytas: 02 Tr. 23,2011 7:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu Cool ir kas dabar pasakys,jog dievas nedaro stebuklu Wink as jais tikiu,nes Igno gyvenime tik ir vyksta stebuklai.zinai,Elena,kai as isigalvoju ir pradedu depresuot del vienu ar kitu nesekmiu,staiga pasakau sau-STOP!o kur tas tikejimas dievu?kur tas begalinis tikejimas,kad tik JO sprendimas bus mums palankus.ir tada taip ramu ramu viduj.jokio streso,jokiu klausimu.tik begalinis tikejimas.JO valioj viskas-gamta,mes,visas pasaulis.mes JO dalis.ir tai jau stebuklas.
tikekit,besalygiskai tikekit,kad jis darys tik stebuklus.ir jie ivyks.sveikatos mazajai,o tau didziules kantrybes ir stiprybes.mes kartu-mes jega...visad tai sakau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
spensera

Prisijungė: 2010 05 24

PranešimasParašytas: 02 Kv. 24,2011 8:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš labai dėl Jūsų abiejų džiaugiuosi. o gyvenime vyksta aplink vieni stebuklai Very Happy aš jau senai tuo tikiu.ir kad Dievas egzistuoja, gal ne toks, kokį jį žmonės paišo, bet kažkas gero sėdi pašonėje ir kumšteli kai nuleidi rankas Wink mano mažiukas gyvas to įrodymas.akių klinikose po rezonanso, po pigmentų suleidimo, kurie nusidažė piktybine spalva, po daugybės konsiliumų buvo mums su vyru į akis pasakyta, kad visai šalia mano vaiko smegenų, apsiraizgęs visą akies nervą gyvena piktybinis navikas, kurį teks mažinti chemija ir operuoti, bet vaikas neteks akytės 100 proc. ir po tų žodžių pasiūlo rinktis kauno ar vilniaus onkologinius.nežinau ką tada jaučiau, nenoriu prisiminti tos klaikios vasaros praleistos kaune.bet kažkas viduje tuom netikėjo, ir sakė, kad visa tai didelė klaida ir kad mano vaikui taip niekada nebus ir nėra. Po to atvažiavom be susitarimo iš šiaulių ankstyvą rytą visi trys prie gydytojo matukevičiaus kabineto ir maldavom, kad padarytų biopsiją, nors tai buvo didelė rizika pažeisti bet kokį regos kapiliarą. jis sutiko, dėl ko aš jam esu labai dėkinga, po operacijos vežė mano mažių į reanimaciją, o šalia galvytės ant ratukinės lovos pamačiau ant baltos patalynės mažytį voriuką. dar sesutė pasakė, žiūrėkit, voras laimę atneš. biopsijos tyrimus vilniuje atlikinėjo daugybę kartų tą patį, nes niekas nepatikėjo, matukevičius telefonu man pranešė po ilgo laiko, kad mano mažiui visai ne piktybinis, ir visai ne auglys, o kažkos labai labai retas riebalinis darinys.stebuklų būna.kai visas pasaulis tavęs gailisi ir laidoja tavo vaiką, kažkaip negali prarasti tikėjimo.aišku viskas tuo nesibaigia, mes operacijso tikrai negausim, išimti darinio neįmanoma, bet eksperimentiniai vaistai mums tiko, kas buvo ir neįtikėtina, nes niekas netikėjo, tad mažinam davo dainį ir tikim, kad viskas bus gerai, o Jums taip pat reikia tikėti ir džiaugtis kiekviena diena, Jūsų dukrytė pasveiks.PASVEIKS Wink
Atgal į viršų
arian

Prisijungė: 2009 07 24

PranešimasParašytas: 02 Kv. 24,2011 11:01 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elena, Jus su Aistute esat saunuoles!!! As vakar buvau su savo dukryte skyriuje,norejau jus aplankyti ir susipazinti Rolling Eyes . Paklausiau sesutes kurioj palatoj gulit ir isgirdau, kad jus jau namuciuose-labai apsidziaugiau, vadinasi viskas GERAI. Laikom uz jus kumstukus, taip ir toliau!!!
Atgal į viršų
gloriagnius

PranešimasParašytas: 02 Kv. 24,2011 7:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip smagu girdeti optimizma, tai pirmas bzingsnis i pergale!
Atgal į viršų
gloriagnius

PranešimasParašytas: 02 Pen. 25,2011 7:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kaip, ar namuciu sienos padeda?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Toliau
Puslapis 616

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume