Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ilona

 Man liga buvo diagnozuota 1986 liepos gale. Kiek atsimenu, liaukos buvo visur dideles, labai iš nosies vis kraujas bėgdavo. Buvo nustatyta leukemija. Savo 5 gimtadienį rugsėjį sutikau ligoninėje. Žinau, kad į darželį ėjau tik prieš gimtadienį. Ligoninėje daug laiko praleidau. Daug nelabai atsimenu, o ir močiutė, ir mama tuo metu daug nepasakojo, viskas kažkaip buvo slepiama. Po to nešiojau skarelę, nes plaukai buvo nukirpti. Po ligos tekdavo dažnai labai sirgti, greit peršaldavau. Bet viskas praėjo. Šeštoje klasėje pradėjau sportuoti lengvąją atletiką ir patekau į Lietuvos rinktinę. Nuo 2001 metų gyvenu Vokietijoje, šiuo metu dirbu audito įmonėje E&Y ir neakivaizdiniu būdu studijuoju IT. Auginu 8 metų sūnų. Mano hobis – kelionės, aktyvus sportas. Esu dailiojo čiuožimo mėgėjų grupėje, žiemos savaitgaliais dažniausiai slidinėjame. Aktyviai dalyvauju labdaringose veiklose.

O vaikučiams norėčiau palinkėti, kad nepasiduotų ir siektų savo norų, tikslų. neprarastų vilties ir tikėjimo. Su šių dienų medicina galima daug pasiekti. Žinokite, kad yra daug žmonių, kurie ištiesia pagalbos ranką ir kad jie yra ne vieni.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums