Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Renius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 59, 60, 61  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gintarė

Prisijungė: 2007 11 23

PranešimasParašytas: 07 Antr. 08,2008 10:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Didžiausia užuojauta. Laikykites, stiprybės Jums.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
andželika

Prisijungė: 2006 07 15

PranešimasParašytas: 07 Antr. 08,2008 10:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užuojauta...
Atgal į viršų
Jovita

Prisijungė: 2006 03 27

PranešimasParašytas: 07 Antr. 08,2008 12:59 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užjaučiu mamytę, sesytę ir visus, kuriems buvo brangus Reniukas...
Atgal į viršų
Edita

Prisijungė: 2005 01 03

PranešimasParašytas: 07 Antr. 08,2008 10:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ilsėkis, Kapitone... Be galo, be krašto, tavęs trūksta, ilgiuosi... myliu... geliančiai skauda... atrodo, lyg po tavo išėjimo liko dykuma ir griuvėsiai...

Būk šalia, saugok mus...

Liūdna...
meduke

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: 07 Tr. 09,2008 8:16 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ŠAUNUSIS KAPITONE TU dabar arčiausiai Dievulio globok ir saugok savo mamyte , sesyte ir visus savo sutiktus draugus šiame kelyje.Tau dabar patikėta ši svarbi misija.
ILSEKIS..........
Atgal į viršų
Rasa-kasa

Prisijungė: 2007 09 08

PranešimasParašytas: 07 Kv. 10,2008 11:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sunku...
sirdyje Renius isliks visada besisypsantis grazuolis ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zanku

Prisijungė: 2007 10 14

PranešimasParašytas: 07 Pen. 11,2008 3:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vis dar negaliu patiketi tuo kas ivyko.Su Reniumi , jo mamyte, jo istorija visa sirdimi buvau jau kokie 2 metai. Ilgai tylejau ,nes bijojau kazka pasakyti ne taip. Dziaugiausi su kiekviena pergale...Pripratau prie sio nuostabaus berniuko , didzio kovotojo. Mano akyse tai isskritines stiprybes zmogutis. Vis dar neitiketina , labai labai uzjauciu jo mamyte taip pat pasakyciau didzia kovotoja ir TIKRA mamu mama.
Sirdis verkia... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų
DinaR

Prisijungė: 2007 11 27

PranešimasParašytas: 07 Pen. 11,2008 4:06 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai labai uzjauciu. Zinau ka reiskia, kai artimas zmogus kovoja ir pralaimi. Zinau kaip skauda. Labai labai nuosirdziai uzjauciu...
Atgal į viršų
vilmux

Prisijungė: 2006 03 16

PranešimasParašytas: 07 Pen. 11,2008 4:35 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ilsėkis Reniau, ilsėkis juodaplauki gražuoli... Mums Tavęs trūks čia... be galo be krašto... iki mėnulio ir atgal...

Užuojauta artimiesiems... Crying or Very sad
Citrus

Prisijungė: 2008 04 13

PranešimasParašytas: 07 Pen. 11,2008 11:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiekviena karta kai ateidavau i si tinklalapi vis bijodavau isvysti tokias naujienas kokias as isvydau snd...Sunku patiketi,beprotiskai skaudu ir gaila...tikai to nesitikejau...Ilsekis debesyse Reniuk!Didziausios stiprybes seimai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Elenele

Prisijungė: 2007 09 02

PranešimasParašytas: 07 Antr. 22,2008 2:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jurate, kaip jus laikotes? Buvot su Renium tikra komanda...Taciau isverkit liudesi ir vel stokites ant koju- reikia gyventi toliau, yra del ko, o Renius zvelgs i jus is aukstybiu, dabar turesite stipru dangiskaji uznugari..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Marina

Prisijungė: 2006 03 07

PranešimasParašytas: 07 Tr. 30,2008 1:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ilsekis ramybeje Reniukas!Seimai uzuojauta.
Asaros bega,labai labai liudna...
Atgal į viršų
VAIDA

Prisijungė: 2007 10 26

PranešimasParašytas: 08 Tr. 06,2008 9:42 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juratėle, kaip Tu Question Nuolat prisimenu, apkabinu.
Atgal į viršų
Jūratė-Reniaus mama

Prisijungė: 2006 04 10

PranešimasParašytas: 08 Kv. 21,2008 7:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sianakt sapnavau sapna-daug zmoniu, dviaukstes lovos, bet tai ne ligonine. Mano Reniukas antram lovytes aukste, as ji glosciau, jam dariau valgyt, bet sapne as zinojau, kad jis mirs... As buvau prie jo, as ji saugojau, o jis kazkodel vis atsistodavo ir is antro auksto pats krisdavo galva zemyn...As ji sugavau uz rankos, jis buvo labai sunkus, bet as sau vis kartojau " tu gali, jis tavo vaikas, tu ji isgelbesi". As nepaleidau jo rankos, as ji issitraukiau...Susigrazinau...Bet jo nera...Nera... Visos dienos tuscios, laikas sustojo...Nera nieko- nei dabarties, nei ateities. Viskas iliuzija. Medziai osia? Tai jums taip atrodo. Eini kazkur? Nesamone. Tai tik ir vel pamirso taves paklaust, ar tu nori eit??? As tik noriu pas ji, apsikabint nors minutelei. Atiduociau visa gyvenima. Taip Reniuko pasiilgau. Kalbuosi su jo nuotraukyte- kava geriam kartu( jam uzdegu zvakute), pasakau , kad iseinu i parduotuve ir tuoj grisiu, paprasau, kad nebijotu ir pabutu vienas, vakare visi kartu vakarojam. Jis buvo visas mano gyvenimas. Jis buvo man viskas- mano zingsniai, mano kvepavimas,mano pasaulis. Negaliu be jo... Krentu ant keliu, rankos iesko ji apsikabint, griebi tuscia ora-ten nieko nera, nyksta kvapas is jo kepurytes, is jo maikuciu. Tuscia TUSCIA TUSCIA. Sirdis nepriima, kad jo nebera, as vis sakau " vaikai namie laukia", as nemoku be jo. Ne as ji sukuriau-jis mane. Jis mane tiek ismoke- ka as nuostabiausio gavau is Dievo-tai buvo jis ...O dabar mane pastate ir sako " GYVENK". O as nenoriu, NENORIU. SIs gyvenimas mane jau supjauste iki begalybes. Jei ne dukryte, atsigulciau ramiai salia Reniuko ir laiminga uzmigciau. Mes buvom VIENA- ne mama ir sunus, mes buvom vienas kunas ir viena sirdis. As negaliu be jo... VIsad buvau salia..Ir per laidotuves buvo tokiu , kurie klause-" tu neverki? Tu to laukei? ". O as tik buvau salia. Salia jo, savo saulytes. As ji laikiau uz rankyciu ir tik kartojau " Viskas gerai, Reniuk, as salia, buk ramus, nebijok, keliauk...keliauk...as laikysiu tavo rankyte, kad nebijotum" As negalejau atsitraukt nuo jo karstelio, nes, rodes, palieku ji viena, o jam tada bus baisu...As laikiau jam rankyte, as ji lydejau...Viespatie, is ranku i rankas ...Atiduodu ji tau..Gavau stebukla 12 metu ir turiu grazint...Mylek ji taip, kaip as ji mylejau...Tavo valia...
Dabar vakare jam dainuoju kita lopsine:
-" AR zinai mazuti, ka Dievulis sake,
leis visoms mamoms matyt vaikus sapne.
Angelai nuties mums baltu leliju taka,
tik ateik , mazuti, ateik juo pas mane..."
Atgal į viršų
SauleLietuje

Prisijungė: 2008 07 23

PranešimasParašytas: 08 Kv. 21,2008 8:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Motinos sirdys visa pakelia..
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 59, 60, 61  Toliau
Puslapis 5261

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume